SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır?

169 0
seo-uyumlu-makale-nasil-yazilir

SEO uyumlu makale, okuyucunun okuduğunu anlamasını sağlayan ve arama motorları için optimize edilen makale türüdür. Peki SEO uyumlu makale nasıl yazılır?

SEO uyumlu makale yazarken ilk önce konu hakkında detaylı bir araştırma yapılmalıdır. Konu hakkında bilgi edinildikten sonra, okuyucunun anlayabileceği bir dilde, açıklayıcı, yazım ve imla kurallarına uygun ve bilgi verici makaleler yazılmaktadır.

SEO Uyumlu Makalede Anahtar Kelime Kullanımı

SEO uyumlu makale yazılırken hedef anahtar kelime belirli oranda kullanılmalıdır ve arama motoru örümceklerine spam algısı yaratmayacak şekilde yazılmalıdır. Anahtar kelimeler kullanılırken makalenin her yerinde geçirilmemelidir. Makalenin bazı kısımlarında anahtar kelime altı çizili, italik, kalın veya farklı renge boyanmış şekilde kullanılabilir.

SEO uyumlu makale, içerisinde heading etiketlerini hiyerarşiye uygun şekilde ve konuyla bağlantılı biçimde barındırmalıdır.

Yukarıdaki tavsiyeleri kullandığınız makalede uyguladığınız takdirde siz de SEO’da rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih
Yazı
SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır?
Puan
51star1star1star1star1star

Benzer Haberler

seo-uyumlu-site

SEO Uyumlu Web Sitesi Nasıl Olur?

Yayınlayan: - 29 Aralık 2016 0
SEO uyumlu site, bir internet sitesinin tüm iç SEO ayarlarının yapılmış ve kullanıcı deneyimi konusundan güçlü olmasıyla oluşmuş sitedir. SEO Uyumlu…
en-cok-yapilan-seo-hatalari-800x500

En Çok Yapılan SEO Hataları

Yayınlayan: - 3 Ocak 2017 0
SEO çalışması yapan kullanıcılar, birçok sebeplerden ötürü yarar sağlamak isterken internet sitelerine zarar vermektedir. Birçok kullanıcı bilmediğinden, yanlışlıkla yaptığından, hızlıca…

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir